wtorek, 20 października 2015

It's never to late.

Witam,

Nigdy nie jest za późno na napisanie postu, na sen, na poprawę ocen na trening, na przemyślenia. Nigdy nie jest za późno aby zdać sobie sprawę z tego czego chcemy, dokąd podążamy, czego pragniemy. To jest moment aby zatrzymać się w biegu.
Nigdy nie jest za późno! 
Kto jak nie Ty, kiedy jak nie teraz ? Pytania na które musisz odpowiedzieć sobie indywidualnie, staram się żyć w przekonaniu że jeśli nie udało mi się czego zrobić dziś to zrobię to jutro nigdy nie będzie za późno.Chyba że chodzi o jakieś podanie do szkoły którego nie oddasz w terminie, w takim razie to rybka a raczej po niej.
Nie jest za późno aby powiedzieć komuś co czujesz, może ta osoba właśnie na to czeka. Może Ty tak jak ona boi się powiedzieć bądź twierdzi że jest już za późno. 
Nigdy nie jest za późno aby zacząć żyć ale żyć swoim życiem nie czyimś nie zwracając uwagi na zachowanie innych. Nie podążając za innymi masz być sobą dla siebie i dla innych nie masz być podróbą kopią.
Nie upodabniaj się do innych, Ty jesteś wyjątkowy/wyjątkowa. Masz w sobie czego inni nie dostrzegą jeśli będziesz próbował/ała kopiować. To jak praca na j. polski czyli kopiuj i wklej naprawdę chcesz być taką kopią ? 
Którą wszyscy już widzieli, nie jest w niej nic fascynującego, zaskocz siebie i bliskich nie bój się do odważnych świat należy ?
Nie świat należy do Ciebie ! Kto jak nie Ty masz dokonać niemożliwego dla innych.
Twoje ciało potrafi o wiele więcej, musisz tylko przekonać o tym swój umysł....
 Nie wiem co się ze mną dzieje. Dawno mnie tu nie było, nawet nie wpisałam tu ( w swoją historię) historię bloga moich 18-stych urodzin. Zamierzam chociaż juz miesiąc po czasie ale wspomnieć o tym trochę zrobić jaką fotorelacje ? czy jak to się tam mówi w następnym poście.
Także nigdy nie jest za późno na nwrócenie i napisanie postaa :D

Mała zapowiedź nastepnego postu Brak komentarzy: