środa, 16 lipca 2014

Funny Food

Cześć!
Zauważyliście ostatnio, jaki zrobił się „ szał” na zdrowe odżywianie, sport i ogólnie zdrowy tryb życia. Przed wakacjami było celem, aby do nich schudnąć a teraz? Nie mówię, że to źle a wręcz przeciwnie, ale czy na pewno ludzie robią to dla siebie czy tylko tak, bo zapanowała na to moda?
Nie robiło to na mnie żadnego wrażenia gdyby nie pewna para ludzi w biedronce tak tak biedronka zawsze niskie ceny:) No, ale do sedna sprawy, przechodzę obok nich i żeby nie było nie podsłuchiwałam. Mężczyzna pyta się kobiety, po co bierze tą sałatkę i tyle zieleniny przecież tego i tak nie jemy. Natomiast ona mu odpowiedziała siedź cicho teraz taka moda nie będę z samym mięsem jeździła ludzie patrzą.
Dlatego też zastanawiam się czy to jest tylko taki sezonowy szał czy po prostu tak dla szpanu niektórzy ludzie zaczęli się zdrowo odżywiać. Nie rozumiem takiego zachowania a po drugie kupią tyle jedzenia włożą do szafy i się zmarnuje i są to niepotrzebnie wydane pieniądze.
Ostatnio przeglądając jakieś niepotrzebne rzeczy w Internecie znalazłam bardzo fajne a zarazem śmieszne jedzenie, na takie coś naprawdę trzeba mieć pomysł. 

A wy co uważacie na temat tego zdrowego odżywiania? 

Czyż nie wyglądają smakowicie ?                                                                                                                                

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Haha zabawna sytuacja, trzeba mieć talent aby coś takiego stworzyć z jedzenia :)