niedziela, 18 maja 2014

Zbliża się Dzień Matki


Cześć!
Już niedługo dzień matki przypominam 26.05 Święto obchodzą nasze kochane mamy. Najwyższy czas, aby pomyśleć o jakimś drobnym upominku. Szczerze mówiąc nie chodzi w tym święcie o jakieś super drogie prezenty, tylko o pamięć przecież wystarczą tylko życzenia jak nie stać nas na nic drogiego. Jedna zwykła różyczka i od razu uśmiech pojawia się na twarzy naszych mam, gdy byliśmy mali nie mieliśmy pieniędzy na prezenty robiliśmy laurki a i tak wzbudzały uśmiech, bo były one robione z cząstką siebie cząstką naszego serca, które dajemy w ramach wdzięczności, miłości oraz podziękowania. Niekiedy prezenty wykonane ręcznie są o wiele lepsze od tych drogich designerskich, bo, na co to, komu? Jeśli zrobimy to sami włożymy w to nasze starania cząstkę nas oraz kawałek naszego serca, które bije dzięki niej, czyli naszej mamie!

W ten jeden wyjątkowy dzień podziękujmy naszym mamą za trud włożony w nasze wychowanie za cierpliwość i miłość, którą nas obdarzają.
Tego dnia podajcie jej rano śniadanie do łóżka, wstańcie wcześniej tego dnia tak jak ona wstawała do was jak byliście mali. Gdy przyjdzie z pracy zaproponujcie jej kąpiel relaksacyjną jakieś nastrojowe świeczki relaksacyjna muzyka. Możecie upiec jakieś babeczki jak lubicie coś takiego i potraficie je zrobić.

A teraz zadajcie sobie pytanie jak często mówicie jej, że ją kochacie przytulcie ją mocno i naprawdę nie trzeba wiele, aby ujrzeć takie iskierki w jej oczach. Będzie to dla niej najlepszy prezent, bo będzie wiedziała, że te wszystkie nieprzespane noce i trud włożony w wsze wychowanie nie poszły na marne. Naprawdę nie trzeba nic takiego wielkiego zrobić ona wierzy, że macie wielkie serducha zawsze w was wierzy i będzie wspierać. Doceńcie to wszystko, co dla was zrobiła, bo nie każdy ma takie szczęście, aby jego mama była z nim w ten dzień. Moje koleżanka jej mama zmarła, gdy miała 6 lat trafiła do domu dziecka, choć nie pamięta zbytnio swego dzieciństwa, co roku przychodzi na grób z różyczką i dziękuję swojej mamie za najpiękniejszy dar, jaki mogła jej dać, czyli życie.
Mam nadzieję, że was nie zanudziłam. A wy, co myślicie na ten temat?
Trzymajcie się  paa:)


6 komentarzy:

Anonimowy pisze...

Masz rację w ten dzień należy podziękować za to co dla nas zrobiły

Natalaa pisze...

Piękny post
http://najla-beauty-blog.blogspot.com/

Panmalofel pisze...

moja mama juz dostała prezent :>

Pearl in Fashion pisze...

Juz niedlugo! :) Ja juz raz skladalam zyczenia z okazji miedzynarodowego dnia, teraz jeszcze nasz polski!
Sympatycznie tu u Ciebie, moze obserwujemy? Byloby mi bardzo milo!
<3 Pozdrowienia
visit me soon on www.pearlinfashion.blogspot.com

martynia ♡ pisze...

mądry post :D
zapraszam do nas: best-frieend.blogspot.com

Ourdestination pisze...

pierwsze zdjęcie piękne :)