poniedziałek, 14 października 2013

Kolejny dzień

                Hej! Dzisiejszy dzień był dość ciepły wybrałam się z siostrą do fryzjera a przy okazji odwiedziłam moje bratanice są jak najlepsze koleżanki jedna jest w moim wieku a druga o 2 lata młodsza, więc dogadujemy się zajebiście. Nie wiem, jakim cudem, ale weszliśmy na temat tego, co będziemy robiły na Halloween, andrzejki i sylwestra. Oczywiście wejście w Nowy rok trzeba hucznie urządzić na pierwszy plan idą domki, ciekawe czy się uda, bo w zeszłym roku zaczęliśmy planować sylwestra miesiąc wcześniej i nic z tego nie wyszło. Nie oznacza to, że zabawa była nieudana, w tym roku jeszcze mniej czasu mam przez szkołę i praktykę, więc zaczęliśmy już planować to teraz. Jak na razie nie mamy żadnych pomysłów, co jak i gdzie?
                Halloween, chcieliśmy iść na jakąś tematyczną imprezę, ale czy to się uda hmm.. Trudno to powiedzieć. Niby najlepiej jest jak się nic nie planuje, ale wiadomo, że trzeba by zorganizować lokal itd. ważne jest to też, z kim spędzimy te chwile.
                Jutro do szkoły ja nie chce: ( jestem wykończona dziwię się, jaką mam odporność jestem zawsze chora na weekend a jak czas do szkoły to jak by ręką odjął haha. W tą sobotę do pracy nie pociesza mnie to, musze jeszcze rozpisać tematy na praktykę jeszcze tego nie zrobiłam.

                 Jak wam minął weekend?

3 komentarze:

Annffashion pisze...

Bardzo spodobał mi się Twój blog, gdyż to już kolejny post, który mnie zainteresował! Sądzę, że jest pełen inspiracji ;))

Co powiesz na wzajemną obserwację? Czekam na odpowiedź u mnie..

Kisses,
ANNFFASHION.
xoxo

Czy mogłabyś oprócz tego polubić fanpage mojego bloga na Facebooku? Będę zobowiązana. Wybacz za spam ;*

Aleksandra Rutana pisze...

Fajna maszyna ;p tylko błagam.. wyłącz weryfikację obrazkową :D
zapraszam do mnie ;)
______________________________________________________
alekssandrasssss.blogspot.com
obserwujemy? :)

Guś pisze...

Też się dzisiaj zastanawiałam co robić w sylwestra i nic nie wymyśliłam! Także obserwuję ;3