niedziela, 6 października 2013

Jak zrobić udaną domówkę...

                Hej hej, dziś po raz drugi niedługo Halloween nie mogę się doczekać, dostałam zaproszenie na domówkę. Może się wybiorę a wy, jakie macie plany, mam dla was parę patentów na udaną domówkę, o czym warto pamiętać, aby impreza była udana.

Więc co do miejsca, jeżeli organizujecie ją w domu, dobrze przygotuj chatę przed najazdem gości. Wybierz jeden pokój, który zamkniesz na klucz zanieś tam wszystkie rzeczy, które podczas zabawy mogłyby zostać zniszczone lub po prostu by przeszkadzały, Zwiń dywan i uprzedź zaproszone dziewczyny, żeby nie zakładały szpilek, bo porysowana podłoga doprowadzi twoją mamę do rozpaczy.
                Rodzice.
Bądźcie wyrozumieli rodzicie boja się o dom boją się, że roznieś ciecie go w powietrze. Wysłuchaj ich cierpliwie i przedstaw swoje pomysły na skuteczne zabezpieczenie waszego domu przed wszelkimi zagrożeniami. Powiedz im, kiedy impreza miałaby się odbyć, kto na niej będzie skąd się znacie, kiedy impreza się zacznie i o której miałaby się zakończyć.
                Szama.
Chipsy, paluszki, krakersy i orzeszki idealnie nadają się na przegryzki. Nie musisz wydawać kasy, zęby twoi znajomi nie padli z głodu! Małe kanapeczki lub przyrządzone z pomocą mamy grzanki wystarczą. Możesz też zaproponować swoim gościom imprezę składkową. Niech każdy coś ze sobą przyniesie.
                Picie.
Możesz np. przygotować poncz. Weź duży garnek lub miskę, przegotowaną i schłodzoną wodą, syrop wiśniowy i owoce w puszkach- ananasy, brzoskwinie. Syrop rozcieńcz z wodą, owoce drobno pokrój i wsyp do naczynia, dolej syrop z puszek. Jeśli trzeba całość dosłodź. Przed przyjściem gości wsyp do napoju kostki lodu i gotowe!
                Atrakcje.

Chcesz uniknąć jęcznia i kłótni? Kilka dni wcześniej zadbaj o muzykę. Wypytaj znajomych, czego słuchają poproś, aby przynieśli swoje ulubiony piosenki. No to chyba na tyle mam nadzieję, że te patenty się przydadzą.. A ja na dziś życzę wam Dobranoc...

4 komentarze:

Roxy's Rocks pisze...

nice blog !
Maybe we follow each other !?
If yes, let me know when you´re follow me & ill follow back :)

Roxy's Rocks pisze...

followed you back :)

alessia cipolla pisze...


hi dear!great blog i love it! so if you want we can follow each other on GFC and Facebook!Let me know on my blog!kiss

danslavalise.blogspot.com
Follow danslavalise on facebook

alessia cipolla pisze...

follow you too!

danslavalise.blogspot.com