niedziela, 6 października 2013

5 Patentów na udaną randkę...

Cześć wam!!  Na sam początek trzy dziewczyny ogłosiły konkurs na post promujący waszego bloga i nie tylko  zachęcam was do wzięcia udziału. A o to link pod którym dowiedzie się więcej na temat konkursku http://kaarina-blog.blogspot.com/
                Przeglądając dzis facebooka widziałam, że dużo osób zmieniło status na w związku, dlatego też wpadłam na pomysł dzisiejszego postu. 5 Patentów na udana randkę!
                Przed Tobą pierwsza randka z kimś, od kogo już od dawna nie możesz oderwać oczu? Na samą myśl o waszym spotkaniu ze strachu pocą Ci się dłonie? Zamiast próbować się wymiksować ze spotkania, przeczytaj te pięć patentów. Więc, o czym warto wiedzieć i pamiętać.
                1. Uwaga na ciuchy!
Randka to nie pokaz mody! Jeśli na pierwszą randkę odstawisz się, jak na imprezę, to będzie widać, że strasznie zależy Ci na tej osobie, z którą się spotykasz. A na pierwszej randce musisz wyglądać na pewną siebie. Nosisz, na co dzień dżinsy i bluzę z kapturem? Na randkę ubierz się w takim samym stylu, tylko zadbaj o ekstra dodatki, ładny zapach.
                2.Dyskretny zapach.
Najgorsze, co możesz zrobić to wylać na siebie hektolitry wody kolońskiej lub perfum. Jeśli chcesz odganiać od siebie intensywnym zapachem komary i facetów lub dziewczyny, to możesz się w perfumach nawet wykąpać. Ale nie licz na udaną randkę!
                3.Właściwe miejsce.
Jeżeli ty zapraszasz na randkę, to dobrze się zastanów, wybierając miejsce. Na pierwszą randkę idealne jest domówka u znajomych, kręgle lub wspólna przejażdżka na rolkach. Dlaczego? Będziecie wśród ludzi, więc nie poczujecie się skrępowani, ale równocześnie warunki będą na tyle kameralne, by swobodnie ze sobą rozmawiać.
                4. Temat rozmowy.
Kiedy podczas randki zapada milczenie, marzy się o tym, żeby zapaść się pod ziemię? Cisza jest fatalna! Fajnie milczy się na dalszym etapie związku. Możecie gadać o szkole, książkach, rodzicach (wspólne narzekanie zawsze zbliża ludzi: -), filmach, znajomych.
                5. Odpowiednie pożegnanie.
Odprowadzić do domu czy nie? Pocałować czy nie pocałować? A teraz odpowiedzi na te pytania: odprowadzić laskę pod dom porządny facet wręcz powinien. Jeżeli dziewczyna naciska, żeby rozstać się natychmiast w miejscu, w którym akurat stoicie, to raczej nie licz na kolejną randkę. Na pierwszej randce cmoknięcie w policzek jest dopuszczalne i bezpieczne ( nie powinieneś oberwać hah)

1 komentarz:

doimika pisze...

Dobrze, że ja nie chodze na randki.:P