poniedziałek, 2 września 2013

Wieczorne przemyślenia

 Dzisiejszy wieczór spędziłam na rozmyślaniu nie jedna osoba zgodzi się ze mną, że to najlpszy czas na przemyślenia. Uwielbiam wsiąść przy oknie i spogladać w niebo, ogladać gwiazdy i słuchać ulubionych piosenke z którymi wiąże się niejedno wspomnienie. Wspomnienia to jedyna rzecz, której nikt nie może nam zabrać dlatego są dla nas takie cenne wracają jak bumerang niezależnie od chwili, sytuacj,. czasu.
                                                     Każdej nocy zadaje sobie jedno pytanie dlaczego potrafimy ułożyć komuś życie doradzić i wgl. jakim cudem jak nie potrafimy uporządkować swojego życia? Dużo jest takich pytań na których nie znamy odpowiedzi.

                                       Myśli

Nie pozwalają nam spać wracamy do nich za każdym razem gdy kładziemy się do łóżka wymślamy niestworzone hisorie, które wiemy że się nie wydarzą ale zawsze mamy jakąś nadzieję. Wracamy do chwil których niechemy pamiętać nie pannujemy nad tym, zastanawiamy się czy dobrze postąpiliśmy tego dnia w danej sytuacji.Obwiniamy się że postąpiliśmy tak a nie inaczej, czujemy smutek i żal. Jeżeli przeczytaliscie ten post i zgadzaie się z tym, proszę o pozostawienie komentarza. Prosiła bym także abyście napislai o czym chcielibyście abym pisała jestem otwarta na nowe pomysły . Z góry wam dziękuję ;)


1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Zgadzam sie z wszystkim <33
pozdrawiam .!